Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
o Zbyhal Leszno
o Zbyhal Leszno
Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia internetowej strony Zakładu Gastronomicznego Zbyhal. Znajdziecie tutaj informacje o tym jak do nas trafić, z czego słyniemy w Lesznie oraz aktualną listę potraw serwowanych w naszym lokalu.

Początki baru Zbyhal sięgają roku 1989. Jego nazwa powstała z połączenia imion Zbigniew i Halina. Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni polskiej. Polecamy dania z wieprzowiny, wołowiny i drobiu. Oprócz nich oferujemy także inne przysmaki. W Lesznie i okolicy słyniemy z flaków, tostów i golonek, które przyrządzamy według wyjątkowych receptur. Wszystkie nasze dania są świeże, aromatyczne i podane z uśmiechem. Śmiało możemy więc powiedzieć, iż chwile spędzane w naszym klimatyzowanym lokalu są niezapomniane.
Jeśli jednak zabraknie Państwu czasu aby nas odwiedzić polecamy błyskawiczną dostawę wszystkich naszych potraw. Do domu,pracy dowieziemy zawsze gorące, smaczne i na czas. Aby ułatwić Państwu wybór odpowiednich potraw stworzyliśmy na naszej stronie proste Menu. Obok zdjęć najczęściej zamawianych dań przedstawiliśmy również inne ciekawe zestawy. Wychodzimy jednak z założenia , że oferta ta jest tylko propozycją i nie ogranicza Państwa w doborze dodatków , surówek i sałatek.
Mamy nadzieję, że strona ta przybliży Państwu szeroką ofertę Zakładu Gastronomicznego Zbyhal. W razie wątpliwości służymy profesjonalną pomocą licząc na to,że bez względu na to gdzie jesteście możecie się delektować smakiem najlepszej kuchni w Lesznie.

Zakład Gastronomiczny Zbyhal Leszno - jesteśmy na rynku od 1989 roku.
strona główna | informacje o nas | menu | catering | kontakt z nami
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych