Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
o Zbyhal Leszno
o Zbyhal Leszno
Firma Zbyhal działa na rynku leszczyńskim od roku 1989. Z biegiem lat stale rozszerzaliśmy ofertę o nowe potrawy i usługi . W roku 1996 po raz pierwszy zaoferowaliśmy naszym klientom profesjonalny dowóz dań na terenie Leszna. Wykorzystaliśmy do tego specjalnie skonstruowane termosy. Dzięki nim jedzenie jest gorące i nie traci walorów smakowych.

Dzisiaj możemy zaoferować Państwu catering na najwyższym poziomie. Oto kilka podstawowych informacji ułatwiających zamawianie jedzenia przez telefon.
  1. Wszystkie zamówienia realizujemy od poniedziałku do soboty, w godzinach 10.00 - 19.00.
  2. Na terenie Leszna dowozimy od kwoty 25zł. Istnieje możliwość zamówienia jedzenia poza granice Leszna, ale za każdym razem indywidualnie ustalane są warunki dowozu.
  3. Staramy się , aby zamówienia były zrealizowane w ciągu 45min. Na życzenie klienta dostarczamy jedzenie na ścisłe określoną godzinę.
  4. Dowozimy jedzenie na szkolenia, imieniny, komunie , remonty i różne imprezy zakładowe. Dowozimy również na porcelanie - pytaj o szczegóły.
  5. Wystawiamy faktury VAT .
W razie dodatkowych pytań odnośnie formy i zakresu świadczonych przez nas usług służymy zawsze pomocą .W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny 65 529 70 00, lub o wypełnienie odpowiedniego formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce skontaktuj się z nami.
Zakład Gastronomiczny Zbyhal Leszno - jesteśmy na rynku od 1989 roku.
strona główna | informacje o nas | menu | catering | kontakt z nami
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych